Pojištění pro podnikatele TREND pokračuje ve zlatém trendu

Šest pódiových umístění si pojišťovna Kooperativa odnesla z letošnímu ročníku ankety Zlatá koruna. Stala se tak nejúspěšnější pojišťovnou.

Svoji kvalitu potvrdilo pojištění TREND, které opět zvítězilo v kategorii Pojištění pro podnikatele. Bronzovou korunu v této kategorii navíc získalo pojištění START PLUS. V ostatních pojišťovacích kategoriích pak produkty pojišťovny Kooperativa obsadily svorně druhé a třetí místo. V kategorii Životní pojištění získalo stříbrnou korunu FLEXI životní pojištění, bronzovou korunu pak životní pojištění NA PŘÁNÍ. Podobně úspěšná byla Kooperativa v kategorii Neživotní pojištění, kde získalo stříbrnou korunu Autopojištění NA MÍRU a bronzovou korunu Majetkové pojištění s připojištěním kybernetických rizik.

„Produkty a služby jsou zásadní faktory našeho úspěchu. Když si od nás klient koupí pojištění, svěřuje nám svůj klid a bezpečí. Také ale věří naší značce, tomu, že splníme, co jsme slíbili. Že poradíme. Že to, co si kupuje, má pro něj cenu a smysl. To je pro mě velmi důležité. Raději své služby nenabídnu, když si nejsem jistý, že mají pro klienta tu správnou přidanou hodnotu. A dlouhodobost je základní atribut. A zvláště v pojištění, kde se na nás klienti spoléhají desítky a desítky let a věří, že stále budeme silní a úspěšní, je dlouhodobá kvalita zcela zásadní. A proto nás každý další úspěch v soutěži Zlatá koruna tolik těší,“ oceňuje výsledky Martin Diviš, generální ředitel a předseda představenstva pojišťovny Kooperativa.

Soutěž Zlatá koruna již 18 let oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo 196 produktů od 70 finančních společností. Nejlepší produkty v 15 kategoriích vybírá Finanční akademie složená z téměř čtyř set finančních odborníků.

09.06.2020 09:11